zavřít

Fight Club #209 HD: 3+1

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesně týden poté, co jsme vstoupili do roku 2015, jsme natočili i první letošní podcast Fight Club. Nový ročník jsme zahájili v klasické sestavě Lukáš Grygar, Martin Bach, Pavel Dobrovský a Petr Poláček, a vedle bilancování uplynulých dvanácti měsíců jsme se podívali i na pár témat, které nám přinesl uplynulý týden. Na základě příkladu The Talos Principle jsme například zavzpomínali na zajímavé způsoby boje proti pirátství, řeč došla na slibný kickstarterový projekt Into the Stars a zamysleli jsme se nad neuvěřitelnou přesyceností mobilního trhu s hrami.

Po obecné novinkové debatě jsme se pustili do vašich dotazů z chatu a emailu a na závěr jsme vyhlásili vítěze soutěže z minulého dílu.

Audio verzi Fight Clubu #209 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.