zavřít

Fight club #130 HD: Sledujme psy!

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fight Club #130 v audiopodobě už jste možná slyšeli, je čas na videozáznam. Fight Club #130 jsme zahájili upoutávkou na Press Start Vol. 4, poděkováním všem čtenářům za jejich dotazy a obecně zájem o novou podobu Levelu. Záhy poté jsme zabředli až po uši do Watch Dogs. Pavel se na hru byl nedávno podívat v Paříži, odkud si odvezl celou kopu dojmů. Část z nich už jste si mohli přečíst v tomto článku, část jste se dozvěděli v podcastu, zbytek na vás čeká ve dvojici připravovaných videorozhovorů.

Po Watch Dogs jsme si vzali na paškál editor REDkit od CD Projektu, který si už nyní můžete stáhnout v betaverzi a začít v něm tvořit modifikace pro Zaklínač 2. Posledním velkým tématem, než jsme se vrhli na dotazy z chatu a soutěž, byl návrat The Incredible Machine od původních tvůrců v podobě připravované hry Contraption Maker. Nic víc už jsme nestihli, ale stejně jsme toho napovídali více než dost.

...

Jestli si pustíte podcast #130 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.