zavřít

Fight club #129 HD: Level reloaded

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fight Club #129 jsme odpálili slíbenou debatou na téma Level, které se zúčastnil i Draken. Pokračovali jsme debatou nad neméně výbušným oznámením, že Electronic Arts bude produkovat a vydávat nové Star Wars hry pro PC a konzole. A nezapomněli jsme ani na nedávno ohlášený návrat B.J. Blazkowicze ve střílečce Wolfenstein: The New Order.

Tematický blok jsme zakončili debatou nad vyhazovem Patrice Désiletse z Ubi a všem, co se okolo toho namluvilo, načež jsme plynule přešli na vaše dotazy z chatu i mailů, soutěž a jiné podobné skopičiny. Celkově jsme takhle prodebatili přes hodinu a půl. Pokud na to máte náladu a žaludek, poslužte si na záznamu v článku.

...

Jestli si pustíte podcast #129 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.