Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies

Články

Resident Evil 5 je nejlépe prodávanou hrou Capcomu

Máte výhrady proti akčnímu a nezombickému zaměření předposledního dílu série Resident Evil z roku 2009? Pak si je můžete strčit za klobouk, akcent na změnu žánru a naturalističtější vyprávění totiž na zákazníky zjevně dlouhodobě zafungovalo. Ukázala to nejnovější finanční zpráva zveřejněná Capcomem, jejímž vrcholem je skutečnost, že Resident Evil 5 v prodejích překonal Street Fighter II a stal se nejprodávanější Capcomu společnosti vůbec.

Nintendo vypustilo nová videa a informace o podzimních titulech

Prezident Nintenda Satoru Iwata dnes skrze další Nintendo Direct předstoupil před všechny majitele Wii U, 3DS i DS, aby jim pustil sadu nových videí z chystaných her, oznámil přesné termíny jejich vydání a obecně sdělil řadu v zásadě příjemných informací.

Právníkem navěky: Phoenix Wright se na 3DS vrátí na podzim

Uřvaný právník s kohoutím účesem a kohorta jeho spolupracovníků, protivníků, a samozřejmě i fousatý soudce, se vrací. Letos na podzim vyjde v Evropě další díl v bezvadné detektivní sérii Phoenix Wright: Ace Attorney, který s podtitulem Dual Destinies nabídne vůbec poprvé moderní 3D zpracování, kterým si ale ve skutečnosti nejsem ani trochu jistý.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
19. prosince 2013
Recenze