zavřít

Zahrajte si o víkendu zdarma český Vigor

Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Exkluzivita pro Xbox One, looter shooter Vigor zasazený do postapokalyptického Norska, sice během letošního roku vyjde jako free-to-play titul, v této chvíli si ho ale bez pořízení vstupního balíčku nezahrajete. I když vlastně výjimečně ano – pokud si platíte předplatné Xbox Live Gold, od zítřka do neděle si ho můžete zdarma vyzkoušet.

Momentálně je Vigor dostupný v rámci programu Game Preview, tedy v xboxové formě předběžného přístupu, a vyzkoušelo si ho už přes 400 tisíc hráčů. Můžete se v něm toulat okouzlující norskou krajinou po pádu civilizace, pátrat v ní po zajímavých věcičkách a budovat si úkryt, který vás ochrání před nepřízní počasí a ostatních hráčů.

Víkend volného hraní přichází krátce po updatu 0.8, který do hry přidal různé rušičky, hackování a rádiové signály, jejichž ovládnutí vám oproti protihráčům přihraje určitou strategickou výhodu. Zároveň se Vigor stihl stát trochu společenštější záležitostí, otevřel hráčské lobby a přidal gesta.

Také vylepšil odstřelovačské mechaniky, můžete tedy při střelbě zadržet dech, nebo naopak snipery odhalit podle lesku zaměřovače. Pokud to nestihnete včas, snad jste si předtím alespoň zaplatili pojištění, které vám zaručí, že po smrti nepřijdete o své věci.

I mimo 21. až 24. března si hru na Xbox One můžete zdarma vyzkoušet na dvě hodiny. K plnému přechodu na free-to-play model by mělo dojít po vydání, které Bohemia Interactive plánuje na druhou polovinu letošního roku. Veškerý postup z Game Preview se vám ale v té chvíli smaže, takže si vlastně v klidu můžete počkat, až všechno bude fungovat tak, jak tvůrci zamýšleli.

Tagy: akční survival

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.