zavřít

Nintendo oznámilo zástup nových her pro Switch v čele s Overwatchem, Divinity a Assassinem

Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Z noci na dnešek byl odvysílán další čtyřicetiminutový Nintendo Direct, ve kterém došlo k odhalení několika zajímavých novinek, portů a dat vydání. Potvrdily se například spekulace o Overwatchi, kterému před několika týdny unikl na Amazonu obrázek z oficiálního pouzdra s logem hry.

Overwatch se po třech a půl letech dostává na čtvrtou platformu, díky které bude vůbec poprvé mobilní (i když si ho v metru, tramvaji či letadle bez wi-fi stejně nezahrajete). Legendární edice hry dorazí se všemi současnými hrdiny, mapami a updaty, ale navíc dostane unikátní ovládání spojené s možnostmi Switche. Overwatch si zahrajete od 15. října.

Switch verze Assassin’s Creed III vám asi neunikla, ale pro mnohé nejde zrovna o ten díl, do kterého by se chtěli vracet. Mno, tak co byste řekli na takový Black Flag? Nebo Rogue? A co takhle obojí v rámci Assassin’s Creed: The Rebel Collection! Máte to mít se všemi DLC 6. prosince.

Znáte Papers, Please? Věřím že ano. A dostali jste se už k neméně povedenému počinu stejného autora zvanému Return of the Obra Dinn? Pokud ne, tak ho na podzim vyhlížejte v obchodě Switche. Jde totiž o jednu z nejlepších her loňského roku.

Z našeho pohledu je Switch jako dělaný pro izometrická či topdownová RPG a mezi ta nejlepší bezesporu patří Divinity: Original Sin II. Na Switchi ji můžete kupovat už dnes v definitivní edici, která obsahuje všechna vydaná i budoucí DLC.

A když už je řeč o hrách, které rovnou vyšly, udělejme si k nim malou odbočku. Když nyní otevřete obchod, najdete tam výbornou diablovku Torchlight II, překrásný remake Spyro a původní Deadly Premonition od Sweryho. Proč původní? Protože zároveň došlo k oznámení pokračování Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise, které je zatím plánované pouze na Switch.

Pokrýt zde všechna oznámení by vydalo na několik stránek, proto v rychlosti zmiňme pár zbylých zajímavých kousků. Bethesda 22. listopadu vydá Doom 64, dalším starým kouskem je Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast s datem vydání 24. září, konečně známe datum vydání GRID Autosport, které připadá na 19. září a 3. prosince vyjde Farming Simulator 20 (v podstatě devatenáctka).

V kompletním videu níže ještě zazní zmínka o Luigi’s Mansion 3, Xenoblade Chronicles, Pokémon Sword and Shield, Animal Crossing: New Horizons, novém Kirbym a spoustě dalších her. Tohle byl opravdu výživný Direct, ze kterého se budeme ještě dlouho usmívat.

Tagy: Assassin's Creed (série) FBI strategie simulace akční fantasy RPG remake Závodní multiplayer adventura tahová FPS kooperace logická arkáda izometrické detektivka farmaření otevřený svět pokémoni

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.