zavřít

MMO střílečka Firefall vás láká do betatestu

Windows

- Oznámení autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Toužíte-li po nějaké MMO FPS, pak zbystřete, protože free-to-play titul jménem Firefall míří do otevřené bety. Stačí se zaregistrovat, a pak doufat, že budete vybráni. Protože je celá hra navržena hlavně pro týmovou spolupráci, bude distribuce beta klíčů probíhat podobným systémem (další info), jaký jsme v poslední době viděli u různých webových služeb (Google+ apod.). Jeden betatester obdrží určitý počet pozvánek, aby mohl pozvat své kamarády a hrát s nimi. Počet hráčů zapojeným do betatestu by tak měl postupně narůstat.

Přesné datum spuštění „ostré“ verze zatím není oznámeno. Na letošní prosinec je slibováno spuštění obchodu s virtuálními předměty a systému mikrostransakcí, které mají být hlavním příjmem hry. Uvolněn byl také trailer, v jehož rámci se dozvídáme všechny klíčové prvky Firefall. Po úvodním efektním skoku z útesu následují akční scény s výčtem věcí, které od takové kvalitní sci-fi MMO střílečky očekáváme. Velký otevřeny svět se spoustou hráčů, ve kterém najdeme zábavné mise, spoustu modifikovatelného vybavení a velké eventy pro spousty hráčů najednou. Zmíněné video na vás čeká po rozkliku v článku.

Tagy: akční sci-fi betatest free-to-play mmo FPS mikrotransakce

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,Firefall

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.