zavřít

Free to play multiplayerovka Total War: Arena propadla, v únoru skončí

Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

První free to play titul série Total War, výrazný odklon od zajeté šablony a bohužel i neúspěch. Takový je Total War: Arena, který v únoru příštího roku definitivně skončí. Vývojáři ze studia Creative Assembly moc konkrétních důvodu neuvedli, jen na svých stránkách napsali, že výsledky otevřeného beta testu „nenaplnily všechna naše očekávání“.

Mezi řádky se tak dá vyčíst nejspíš to, že Total War: Arena jednoduše nebyl schopný přilákat dostatečný počet hráčů, byť to tvůrci nikde explicitně nepíší. Pro studio ani konkrétní vývojářský tým to ovšem neznamená konec. Na sérii Total War budou pracovat dál a na dalších projektech hodlají využít různé technologické vychytávky a zkušenosti, které nabrali při vývoji Areny.

Jako takovou menší náplast na bolístku nabízí studio všem hráčům Total War: Arena na Wargaming Game Center několik příjemných bezplatných bonusů. Konkrétně si můžete vybrat jednu z následujících věcí:

Věrným hráčům Total War: Arena, kteří odehráli alespoň sto zápasů, ještě vychází vstříc vydavatel hry Wargaming, který přihazuje navrch 30 dnů prémiového účtu pro World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes.

Konkrétní detaily a podmínky získání bonusů se můžete dočíst v oficiálním FAQ, stejně jako tam najdete další drobnosti o tom, co se bude dít s účty, virtuální měnou, zkušenostmi, fórem apod.

Tagy: strategie free-to-play historická taktická válečná

Zdroje: Total War Arena

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.