zavřít

EA na E3 ukáže Star Wars Jedi: Fallen Order, ale na Anthem už místo nezbylo

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

AKTUALIZOVÁNO - Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Naše redakční E3 predikce opět procházejí velkou zkouškou. EA se totiž rozhodla seznámit nás rovnou s kompletní náplní svého streamu, který připadá na sobotní večer (tedy sobotu 8. června). Objevuje se na něm spousta nepřekvapivých titulů, ale stejně tak některé chybí a zdá se, že případné novinky se streamu nezúčastní.

Stream započne v 18:30 našeho času a redakce Games.cz bude samozřejmě u toho. Oznámení EA budeme spolu s vámi sledovat živě a pokusíme se vykouzlit i nějaké ty překvapené výrazy.

Jako první přijde na scénu ryze singleplayerová hra bez mikrotransakcí, která do konceptu EA rozhodně nezapadá, ale my jsme za ni hrozně rádi. Star Wars Jedi: Fallen Order snad ukáže pořádné záběry z hraní.

Stream pojme celkem šest her s půlhodinovými rozestupy. Po Hvězdných válkách se postupně dostanou ke slovu Apex Legends (zřejmě představení druhé sezóny), Battlefield V (nabízí se nový obsah včetně rozšíření Firestormu), nemůže chybět FIFA 20, Madden NFL a celý tříhodinový stream uzavře The Sims 4, nikoliv pátý díl.

EA oficiálně potvrdilo, že na E3 nebude ukazovat nové Need for Speed plánované pro letošní rok (což nám trochu zkazilo predikce na rozdíl od výše zmíněných her). Co už přímo neřeklo, ale vyplývá to ze seznamu streamu: zjevně bude chybět Anthem, a tedy se pravděpodobně neukáží plány s dodatečným obsahem, který by hru oživil.

Na seznamu se neobjevuje ani Dragon Age 4, o které víme z loňských Vánoc. Zjevně ještě není moc co ukazovat. Ale nikde není psáno, že EA neukáže další projekty mimo streamy. Oficiální stránky vás vyzývají k jejich sledování po celý víkend, během kterého uvidíme exkluzivní záběry z hraní, trailery a „breaking news“, tedy opravdové novinky. Doufejme, že to bude stát za to.

AKTUALIZOVÁNO: Anthem sice možná nebude na E3, ale stream z plánovaného updatu Cataclysm proběhne v dnešních večerních hodinách. Pokud se chcete dozvědět o novinkách, které snad povedou k lepší hratelnosti, nalaďte si dnes ve 22:00 oficiální Twitch kanál. Anthem se zároveň dočkala updatu 1.2.0, který přidává tři Emerald Abyss Legendary mise a slavný pingovací systém z Apex Legends.

Tagy: Battlefield (série) Dragon Age (série) The Sims (série) fotbal druhá světová válka akční sci-fi RPG multiplayer kooperace střílečka star wars electronic arts E3 2019

Zdroje: tisková zpráva,Videogamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.