zavřít

Arma 3 dostává nový kompetitivní mód Warlords

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo si rád hraje na vojáky, tomu nový update Army 3 určitě udělá radost. Dává vám totiž možnost zúčastnit se konfliktu dvou hráčských stran. Konfliktu o nadvládu nad ostrovem Malden. Přímý útok nepřichází v úvahu. Jako tým musíte nejprve zabrat strategické body a teprve s dostatečně rozvinutou sítí pokořit nepřátelskou základnu.

V multiplayerovém módu Warlords se přidáte buď na stranu NATO, nebo CSAT. V každém případě bude mezi vámi a nepřítelem stát třetí strana, frakce AAF, kterou ovládá počítač. Ta drží klíčové pozice, které postupně zabíráte pro sebe a přibližujete se tak k soupeři.

V průběhu bitvy získáváte takzvané Command body. Čím víc území máte pod svou kontrolou a čím víc schopných hráčů máte v týmu, s tím víc body můžete operovat. Pomocí nich si necháte shodit zásoby v podobě nových vozidel, vybavení, vojáků řízených počítačem, „teleportů“, nebo třeba skenu oblasti před vámi.

Update 1.86 dále zabudovává balíček zbraní ADR-97 do základní hry. Původně šlo o mod ve Steam Workshopu, který jste museli přidat ručně. A ještě přibylo pět nových postav se speciálními hlavami vývojářů. Žádný vtip. Jde o demonstraci nové technologie fotogrammetrie, která má pomoci moderům a Bohemia Interactive ji využije ve svých dalších projektech. Kompletní výčet změn updatu naleznete zde.

 

Tagy: česká hra České hry 2013

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.