Termín pro EverQuest II a World of Warcraft
zdroj: tisková zpráva

Termín pro EverQuest II a World of Warcraft

26. 10. 2004 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Od pondělí 8.

EverQuest II zdroj: tisková zpráva listopadu už by měla být ve světě (Americe i Evropě) k mání EverQuest II, následnice známé MMORPG společností Sony Online a Verant Interactive. Získat ji budete moci ve třech různých edicích - na 12 CD, na 2 DVD anebo jako kusově limitovanou sběratelskou edici (rovněž na DVD a se spoustou bonusů). Všechny tři edice zahrnují 30ti denní předplatné.

Sběratelská navíc nadšencům nabídne v krásném balení i "obrazy" s výjevy ze hry, kterými si budete moci vyzdobit svůj pokoj, magické mluvící figurky postaviček Antonia a Lucan namluvené hollywoodskými herci Heather Grahamovou a Christopherem Leem, a exkluzivního mazlíčka v podobě dráčka. Dále si sběratelé přijdou na své přídavky jako jsou "Spell book" a "Art book", obě na DVD, pak zde bude také DVD s filmečky, trailery a jinými videi, těšit se můžete i na CD se soundtrackem, látkovou mapu Norrathu, sběratelskou minci i se sametovým váčkem a dva plakáty. Jakoukoliv z těchto tří verzí si můžete už nyní předobjednat na našem Tiscali GameShopu (CD, DVD, sběratelská). Na skladě by měly být ale od 20. listopadu.

Kromě všech těchto informací výše vám dnes můžeme k EverQuest II nabídnout také balík nových ukázek. Nakonec ještě dodáme, že měsíční předplatné této MMORPG bude činit 14,99 dolarů, přičemž máte na výběr, zda si jej zajistíte kreditní kartou, anebo si zakoupíte 30ti denní, příp. 90ti denní, "Herní kartu" Sony Online Entertainment, která vám svět Norrathu otevře i bez kreditní karty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Z nadpisu této zprávy víte, že se chceme zmínit ještě o jedné, neméně očekávané MMORPG - World of Warcraft. Před časem jsme vás informovali, že v Evropě se této hry dočkáme až v příštím roce, zatímco v Americe si jí hráči budou moci začít užívat už letos. Předevčírem se na stránkách jistého magazínu objevila zpráva, že by k vydání hry mělo dojít už v týdnu od 22. listopadu. Společnost Blizzard se nicméně od takovéhoto prohlášení distancuje a dává svým příznivcům prostřednictvím oficiálního diskusního fóra vědět, ať neberou taková svévolná oznámení (ať už se týkají jakékoliv jejich hry) v úvahu, pokud nevzejdou oficiálně přímo od tvůrců.

V tuto chvíli prostě neexistuje žádný pevně daný termín vydání, i když snaha je taková, aby se to do konce roku skutečně stihlo. Takže se zatím ještě pohodlně usaďte a pokochejte se alespoň několika novými obrázky v naší galerii. Jde o vítězné "skupinové screenshoty" ze stránek World of Warcraft. Případně si přečtěte nová prebie na Boomtown nebo IGN. Mimochodem, i tato hra bude k dostání přes náš Tiscali Gameshop. Předobjednat si tam můžete klasickou i limitovanou sběratelskou edici.

korgull

Nejnovější články