zavřít

Střílečka F.E.A.R. opět v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

First-person střílečka F.E.A.R. vývojářského týmu Monolith a vydavatelské společnosti VUGames patří nepochybně mezi nejočekávanější akční hry tohoto roku.

Její single-player je pojat filmově, dosti násilně a hororově s nádechem tajemna. Hráči ztvární zatím ještě nezkušeného člena elitní protiteroristické jednotky, která se momentálně zabývá neutěšenou situací v jisté velmi drahé zóně. Obsadili ji totiž teroristé a aby to bylo zajímavější, tak zablokovali veškeré radiové signály. Máte-li chuť nahlédnout přímo do centra veškeré akce, navštivte naši galerii, která byla obohacena o balík nových obrázků.


F.E.A.R. ale bude vedle single-playeru obsahovat také multiplayer. Ten by měl být vybaven minimálně šesti herními módy, včetně DM, TDM, Elimination (něco jako LMS) a Team Elimination. Ty dva zbývající módy jsou Slow-motion deathmatch a Slow-motion team deathmatch. Jak jste se totiž mohli dozvědět v naší starší zprávě, hra bude hráči umožňovat na omezenou dobu zpomalit čas, a to nejen v single-playeru, ale také právě v multiplayeru.
zdroj: FEARHQ

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.