V Project Wingman se rodí konkurence Ace Combatu

15. 6. 2020 10:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Konkurence je jednoznačně zdravá. I když poslední díl série Ace Combat rozhodně nebyl žádným zklamáním, když mu začne dýchat na paty Project Wingman, může jedině růst k novým výšinám. Ale nemluvme už o Ace Combatu, jelikož ten je minulostí a o jeho budoucnosti nic nevíme. Zato Project Wingman představený během víkendových streamů už je za rohem.

Čistě singleplayerová akce vás vezme do nebes s moderními stíhačkami, kde rozstřílíte nepřátelské letouny za doprovodu úchvatných explozí. Spíš než o simulaci půjde o arkádu snadno uchopitelnou hráči bez zkušeností s podobnými hrami. I tak nebude chybět podpora periferií HOTAS, dokonce si můžete nasadit brýle a proletět se ve VR, pokud se vám z něčeho takového nedělá špatně.

Z kokpitu jedné z 20 stíhaček se proletíte nad Beringovým průlivem, nad pouštěmi Blízkého východu nebo třeba nad lesy Severní Ameriky. Vyzbrojíte se víc než 40 zbraňovými systémy, a v režimu Conquest se dokonce stanete veliteli letky, s jejíž pomocí (a s pomocí vydělaných peněz použitých na upgrade vaší stíhačky) zlikvidujete stále větší a větší hordy nepřátel.

Pokud jsou stíhačky vaším šálkem čaje, a přitom nehledáte komplexní simulátor, jakým bude například Microsoft Flight Simulator, mohl by u vás Project Wingman zabodovat. A vyjde už letos v létě na Steamu.

Nejnovější články