Red Dead Redemption 2 vyjde až na jaře 2018
zdroj: Archiv

Red Dead Redemption 2 vyjde až na jaře 2018

23. 5. 2017 12:03 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Honáci krav musí své kolty nechat v pouzdře o něco déle, než si původně mysleli. Očekávané vydání westernového blockbusteru Red Dead Redemption 2 se totiž přesunulo z podzimu 2017 na jaro 2018. Důvod? Hra prý potřebuje dodatečnou péči, aby vyšla v co nejlepším stavu. Klasický důvod, se kterým se prostě nemůžete hádat, zvlášť když si pro vás Rockstar přichystal první várku screenshotů přímo ze hry.

Na rozličných nových obrázcích si můžete prohlédnout atmosférické záběry kovbojů, vlaků, nádherných pistolí a lesů, ale jednu věc mají všechny screenshoty společné – tvář hlavního hrdiny na nich neuvidíte. Buď vůbec není v záběru, nebo je zakrytá (ne)příznivým úhlem kamery, nedostatečným osvětlením či slušivým šátkem na obličeji.

Otázka, kdo oním protagonistou bude, zatím zůstává nezodpovězena, ale pravděpodobně nepůjde o Johna Marstona z jedničky. Ten je totiž na úvodním artworku zobrazen jen stranou, mimochodem, zatímco vepředu a uprostřed je jiná, nerozeznatelná postava – ovšem nápadně podobná modelu z nových screenshotů.

Red Dead Redemption 2 zdroj: Archiv

Další informace o tom, co vás v Red Dead Redemption 2 čeká, prý do éteru dorazí někdy v průběhu léta, takže očekávejte potvrzení drbů, že se opravdu bude jednat o prequel k jedničce. Příští jaro je sice daleko, ale snad vám to vynahradí nevyhnutelná marketingová masáž. Odložení vydání na jaro by navíc mohlo mít pozitivní dopad na další hru z divokého západu, MMO Wild West Online. Pokud se jí podaří dodržet původní plán a vyjít ještě letos, mohla by k sobě přitáhnout spoustu nedočkavých pistolníků.

Nejnovější články