Humble Choice sjednocuje plán předplatného
zdroj: Humble Bundle

Humble Choice sjednocuje plán předplatného

14. 1. 2022 14:30 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Předplatitelská služba Humble Choice (dříve Humble Monthly) dva roky nabízela několik modelů, na základě kterých jste získávali počítačové hry a další výhody. Humble Bundle se teď předplatné rozhodla kompletně překopat a do jisté míry i zjednodušit.

Počínaje únorem bude nabízet pouze jednu verzi Humble Choice za 11,99 dolarů (256 korun) a až deset her, přičemž získáte všechny dostupné klíče pro daný měsíc - kupříkladu v lednu tituly v celkově hodnotě 171 dolarů.

K tomu předplatitelé získají až 20% slevu do obchodu Humble Bundle. Výše slevy se ovšem resetuje, pokud předplatné pozastavíte nebo zrušíte. Po případném návratu pak budete muset platit rok v kuse, aby ze základních 10 % postupně opět dosáhla výše 20 %. Pět procent z předplatného putuje na Humblem vybranou charitu.

Vedle nabídky her, která se každý měsíc mění, dostanou předplatitelé přístup také k Humble Games Collection, tedy knihovně titulů, jejichž nabídka se bude pravidelně obměňovat. Podle slov Humble Bundle v kolekci najdete oblíbence, kteří se objevili v měsíční nabídce, ale mohli vám utéct. Prozatím obsahuje pětici prémiových her přímo od vydavatelství Humble Games – Forager, Wizard of Legend, Dodgeball Academia, Unsighted a Void Bastards.

Ke kolekci dostanete přístup prostřednictvím dalšího z nekonečné řady klientů, tedy nové aplikace Humble, přičemž pokud předplatné přestanete platit, přijdete o ni. Kromě knihovny her obsahuje appka také přes 50 menších nezávislých titulů bez DRM ochrany, které si díky tomu můžete nechat i po vypršení předplatného. Tato funkce nahrazuje předchozí Humble Trove.

Stávající předplatitelé automaticky získají 20% slevu na nákup her, jinak se změny liší dle vybraného tarifu. Pro pamětníky, kteří si udrželi status Classic, se nemění prakticky nic. Uživatelům s tarify Basic nebo Premium předplatné zlevní, těm s Lite pak skončí, pokud si nepřiplatí sedm dolarů navíc. 

Nejnovější články