zdroj: Netflix

Dáte šanci anime seriálu Dragon’s Dogma? První série vám zabere 3 hodiny

18. 9. 2020 14:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Netflix právě vydal další animovaný seriál adaptující vybranou videohru. Před lety tímto způsobem zabodoval výbornou sérií Castlevania, nyní to zkouší s RPG Dragon's Dogma. Osobně jsem hru bohužel nehrál, ale traduje se, že seriál věrně kopíruje její příběh, který má velice originální premisu.

Hlavní hrdina totiž doslova přijde o své srdce, které mu z hrudi nevyrvala žárlivá milenka, ale zlověstný drak. A tak začíná Ethanova cesta skrze démony za znovuzískáním vlastního, krev pumpujícího, agregátu.

Příběh seriálu se rozpíná na ploše sedmi epizod, každé pojmenované po jednom ze sedmi smrtelných hříchů. Jednotlivé epizody mají od 19 do 32 minut, takže zkouknutí celé jedné série vám zabere zhruba 3 hodiny, tedy jako trochu delší film.

zdroj: Netflix

Nikde přitom zatím není psáno, zda se seriál Dragon’s Dogma dočká pokračování. Ale je to Netflix a ten umí seriály natahovat i nečekaně zařezávat. Záleží jen na tom, jak moc se vám bude jeho pojetí Dragon’s Dogma líbit.

Netflix obecně dost šlape do videoherních adaptací. Chystá seriál podle Resident Evilfilm podle Beyond Good & Evilseriál podle Splinter Cellseriál podle Cuphead a jistě spoustu dalších. Mimo to nedávno vydal dokument High Score mapující počátek konzolových válek.

zdroj: Netflix

Nejnovější články