Splinter Cell se prý vrátí! Jako animák od Netflixu...
zdroj: tisková zpráva

Splinter Cell se prý vrátí! Jako animák od Netflixu...

31. 7. 2020 10:14 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ubisoft snad nikdy nedá pokoj svým provokováním. Fanoušci léta volají po novém Splinter Cellu, na což společnost odpovídá jen menšími rolemi Sama Fishera v jiných hrách jako Ghost Recon Wildlands a Breakpoint. Ubisoft nám tak čas od času dává najevo, že na tuto ikonickou postavu nezapomíná a že je stále nedílnou součástí jejho portfolia.

A protože se Ubisoft postupně probojovává i do neinteraktivní digitální zábavy, kde dále rozšiřuje své značky, můžeme se podle všeho těšit na další výstup Sama Fishera někde jinde, než je hra s názvem Splinter Cell. Tentokrát v animovaném seriálu od Netflixu.

Zatím to nemáme oficiálně potvrzené a musíme se tak spolehnout na důvěru webu Variety ve své zdroje. Ty tvrdí, že Netflix odsouhlasil 16 epizod rozdělených do dvou sérií. U kormidla projektu pak má stanout Derek Kolstad v roli scenáristy a výkonného producenta.

Derek Kolstad je objevem poslední doby, jelikož jemu vděčíme za všechny tři díly akčního bijáku John Wick, respektive scénář k nim. Zároveň připravuje filmovou adaptaci Just Cause. Ubisoft už má s filmy a seriály také zkušenosti – v kině jste mohli vidět bídný Assassin’s Creed a v Apple TV zase sitcom Mythic Quest.

I Netflix přičichl k herním adaptacím. Jejich Castlevania má kvalit na rozdávání a v září vyjde v podobném duchu Dragon’s Dogma. Všechna kolečka by tak do sebe mohla pěkně zapadnout a stvořit důstojnou televizní adaptaci legendární herní série Splinter Cell.

Pokud se spekulace o animáku potvrdí, nebude to první pokus o dostání Sama Fishera před zraky diváků. Ubisoft má už víc než osm let v přípravě hraný film, ve kterém si hlavního tajného agenta měl zahrát Tom Hardy. Nikdo už ale nevěří, že tento projekt někdy spatří světlo světa.

Tak co myslíte. Připravuje si Ubisoft všemi těmi Fisherovými vedlejšími výstupy a potenciálním seriálem půdu pro vytoužené pokračování, nebo se tím jen snaží utlumit hlad fanoušků, protože jiné plány nemá?

Nejnovější články