NHL 13
Věková dostupnost

NHL 13

Články

Best of 2012: Nejlepší sportovní hra

Sportovní hry nepatří mezi ty, co rok od roku přináší převratné inovace. On jen tak někdo nový sport nevymyslí, a když ano, určitě nebude mít takovou popularitu, aby se o něm hned dělaly hry. Navíc má drtivá většina sportovních her za cíl určitou míru simulace reálného předobrazu, což s sebou nese dlouhodobé nároky na kvalitu vývoje. Není tedy divu, že se každý rok setkáváme se stále stejnými jmény, jen s jinou číslovkou za titulem. Soutěží se tak většinou v tom, kdo dokáže do toho svého titulu nacpat za daný rok více rádoby novinek.

Předvánoční slevy her od EA na Shop.Games.cz

Pokud nepatříte mezi skupinu lidí, která vánoční svátky začíná řešit s půlročním předstihem, je velmi pravděpodobné, že se právě nyní rozmýšlíte nad tím, jak obdarovat své nejbližší okolí. Na Shop.Games.cz pro vás máme několik zajímavých tipů, mezi které patří, vedle nově spuštěné sekce věnované konzoli Wii U, i série mohutných slev letošních her od EA. Jejich výpis najdete níže a myslete na to, že slevy platí opravdu jen do Vánoc!

Český veletrh For Games představí tunu skvělých her

Už pozítří začne veletrh, který dokazuje, že hry skutečně již dávno nejsou okrajovou...

Zahrajte si Crysis 3, Assassin's Creed III a vyzkoušejte Wii U

Asi by bylo dobré vám připomenout, že příští týden od čtvrtka do neděle, tedy od 27. do 30. září, proběhne v areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech akce zvaná For Games 2012, první veletrh videoher a interaktivní zábavy v ČR. A dobré je to kvůli tomu, že už je z větší části znám program, tedy s čím se na veletrhu české herní firmy předvedou. A začneme zostra.

Nový trailer připomíná vydání NHL 13

Podle sportovních sérií od EA by si člověk mohl řídit hodinky. A z těch dvou tradičních,...

Jaké skladby vám do uší pustí NHL 13?

Tak jako se každé malé děcko těší rok co rok na Vánoce, vyhlíží hokejoví pařmeni druhý...
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
20. září 2012
Recenze