Nexus 2: The Gods Awaken

Nexus 2: The Gods Awaken

Články

Pomozte na svět vesmírné strategii Nexus 2

Poněvadž první pokus o sehnání financí od hráčů na vývoj vesmírné taktické strategie Nexus 2 tvůrcům z týmu Most Wanted nevyšel, zkoušejí to nyní znovu, tentokrát už přes rozjetý Kickstarter. Jejich cílem je vybrat od hráčů investici ve výši 650 000 dolarů, což rozhodně není na podobnou hru málo. V době psaní článku mají vybráno lehce přes 61 tisíc a soudě dle zkušeností s ostatními KS kampaněmi, se budou k cílové částce propracovávat horko těžko a rozhodně by nepohrdli nějakým menším zázrakem.

I Am Alive a US můra Alana Wakea znají cenu a datum vydání

Xbox Live House Party sice není nejvhodnější název pro akci, která v první řadě zastřešuje vydání čtveřici zajímavých titulů, a pokud vím, tak to ani nebude za doprovodu houseové muziky, jež by jako andělský chór zněla přímo z nebes, zatímco by se vám hry stahovaly na disk X360. Ale nějak se holt celá ta prodejní řachanda jmenovat musí a hlavní jsou stejně nabízené hry, kterou budou vycházet s týdenním odstupem a navzdory všem předpokladům budou za zcela standardní (až nižší) ceny, když uvážíme, že to nemají být žádné herní jednohubky, ale pořádné dlabance.

Autoři strategie Nexus 2 žádají hráče o peníze na vývoj

Maďarský vývojářský tým Most Wanted Entertainment se rozhodl, že se pustí do práce na pokračování své oceňované strategie Nexus: The Jupiter Incident z roku 2004. „Nexus 2 je pro nás velmi speciální projekt. Jupiter Incident byla naše první hra a stále máme ve svých řadách lidi, kteří se na ní podíleli,“ cituje majitele studia Mika Hornemana server Bluesnews. Původní Nexus byl nedávno opět vydán prostřednictvím Steamu. Zájem a ohlasy fanoušků byly důležitými faktory při rozhodování. „Máme velmi hlasitou fanouškovskou základnu a víme, že tam venku je hodně lidí, kteří by velmi rádi viděli pokračování,“ upřesnil Horneman.