New Super Luigi U
Věková dostupnost

New Super Luigi U

Články

Preview Gran Turismo 6 a další články z Konzolista.cz

Kolegové z Konzolista.cz se tenhle týden podívali hned na několik různých témat. Nakousli, jak bude vypadat Gran Turismo 6 a zároveň i s ním spojená GT Academy. Zrecenzovali povedenou hru pro Wii U, New Super Luigi U, zkusili, jak se hraje s cvoklým Deadpoolem, otestovali perutě Dare to Fly a ponořili se do Painkiller: Hell and Damnation. A kromě toho je tu klasická zásoba zajímavostí a informací, které najdete v článku.

Rayman Legends není WiiU exkluzivní kvůli neúspěchu ZombiU

Analytická obec se může na Nintendo dívat skrze prsty, a hráči náležející k hardcore komunitě se mohou také jak chtějí vysmívat konzoli WiiU v porovnání s blížící se novou generací strojů od Sony a MS. Faktem ale zůstává, že Nintendo navzdory nesplněnému plánu skončilo v uplynulém účetním roce v zisku. Copak to o sobě mohou říci herní divize Microsoftu a Sony? Kdepak.

Nintendo představilo na E3 Mario Kart 8, Donkey Konga a kupu dalších her

Pokud jste sledovali náš přímý přenos z posledního Nintendo Direct, víte sami dobře, že Nintendo vlastně v ničem nezaostalo za Sony, Microsoftem a dalšími firmami, které honosné a drahé E3 tiskovky uspořádaly. Jediný rozdíl byl v tom, že Nintendo se na konto své Direct „konference“ obešlo bez show. Co do počtu nebo atraktivity prezentovaných her nebyl rozdíl žádný. Pokud vám hry od Nintenda obecně nelezou pod čumák, asi váš názor představené a prezentované tituly nezměnily. Pokud dobré hry nebo konkrétně ty od Nintenda máte rádi, rozhodně jste si přišli na své.

E3 2013: Záznam Nintendo konference

Nintendo se letos rozhodlo vykročit z bludného kruhu obvyklých předétrojkových tiskovek a...

Video z New Super Luigi U ukazuje, v čem je Luigi lepší než Mario

Rozhodnutí Nintenda, vydat plošinovku New Super Luigi U nejenom jako datadisk pro New Super Mario...

Na 3DS se objeví nová Zelda, Yoshi's Island i Mario Party

Pokud jste majiteli Nintenda 3DS, jistě vás potěší výstup konference Nintendo Direct, během níž bylo oznámeno několik staronových her. Asi nejzajímavěji zní pokračování klasiky ze SNESu, Legend of Zelda: A Link to the Past 2 (pracovní název). Hra se bude odehrávat ve stejném světě jako první díl, ale najdete tu nové nepřátele, dungeony a Link se nově bude moci proměnit v nástěnnou malbu, z níž by měli všichni staří Egypťané radost. Nová Legend of Zelda by měla vyjít koncem roku.
Hodnocení Metacritic:
77/100