Monster Hunter Tri
Věková dostupnost

Monster Hunter Tri

Články

Monstrózní monstra v Monster Hunter 3: Ultimate

Už za týden vyjde Wii U a 3DS verze Monster Hunter 3: Ultimate. Updatovaná, upgradovaná, prostě všeobecně vylepšená verze původní hry přinese boj pod vodou, představí několik nových potvor a pár lokací. Hlavní ale je, že přinese lov nestvůr na novou konzoli od Nintenda, navíc ve vylepšené grafice. A nutno říci, že některé záběry vypadají prostě skvěle.

Monster Hunter 3 Ultimate pro Wii U představuje tři potvory

Wii U rozhodně nechce zůstat jen u klasických nintenďáckých her, na jako jsme si navykli, ale pokud máte v rodině poklad jako je Monster Hunter Tri, není důvod, proč jej nepřevést ze staršího bratříčka a neprodat na nové konzoli s pořádným vylepšením. A tak v březnu přinese i speciální edici povedeného (viz recenzi) Monster Hunter 3 s podtitulem Ultimate - ta by se měla v mutaci objevit i na 3DS. Co nového, mimo jiné, ve hře bude oproti původní verzi, představuje právě tato trojice videí. Jde o trojici nových druhů, které budete moci zmasakrovat, stáhnout z kůže, vyrvat jim tesáky a kdo ví, co ještě.

Další Monster Hunter přinese novou periferii pro 3DS

To, že na 3DS, které nevydělává tak, jak by mohlo, přijde Monster Hunter je pro Nintendo zpráva skoro klíčová, protože Monster Hunter je jedna z her, která se směle může chlubit tím, že dokáže prodat zákazníkům i samotný hardware (tzv.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
28. června 2010
Recenze