Lord of the Rings Online: Helm’s Deep
Věková dostupnost

Lord of the Rings Online: Helm’s Deep

Články

Bitva o Helmův žleb začíná v právě vydaném datadisku LotRO: Helm’s Deep

O dva dny později oproti původnímu plánu se hráči onlineovky The Lord of the Rings Online mohou zapojit do bitvy o Helmův žleb. Právě dnes totiž vychází datadisk The Lord of the Rings Online: Helm’s Deep, jehož obsah vám připomíná trailer v článku, ale není důvod neshrnout si nový obsah a herní prvky i textově.

Bitva o Helmův žleb v Lord of the Rings Online začne 18. listopadu

Přes šest a půl roku trvalo tvůrcům z Turbine než hráče onlineovky The Lord of the Rings Online přivedli k první pořádné bitvě tolkienovské fantasy ságy. Hra mezitím změnila vydavatele, z měsíčního předplatného přešla na free to play model s VIP předplatným a musí čelit náporu stovek jiných fantasy titulů stejného ražení. Ale, pořád se drží a početná hráčská základna možnost zažit bitvu o Helmův žleb zcela jistě přivítá. Zvlášť, když tvůrci do datadisku přislíbili nejeden zajímavý herní prvek.

Do Lord of the Rings Online přijde bitva o Helmův žleb

Poté, co se do Lord of the Rings Online dostali koňáci se svým Riders of Rohan se LOTRO universum hodlá rozšířit o další ryze rohanskou lokaci – Helmův žleb. Takže si naostřete meče, vyrobte záložní šípy, blíží se bojovní skurut hai. Helm’s Deep bude pátou expanzí pro Lord of the Rings Online. Základem expanze bude celá válka se Sauronovými a Sarumanovými služebníky. Od desátého levelu se bude moci nechat naverbovat jako voják do bitvy o Hlásku, což bude největší konflikt celé hry.