Krai Mira
Věková dostupnost

Krai Mira

Články

Vylepšená verze postapo RPG Krai Mira nabízí nový obsah i potřebné vylepšení herních prvků

První verze polského izometrického RPG Krai Mira na Steamu nijak zásadně neuspěla, protože ze hry byla cítit nezkušenost vývojářů. TallTech Studio ovšem nesložili zbraně a do postapokalyptického Krymu se vrací v Extended verzi, která ve hře nenechá kámen na kameni, a vylepší ji po všech stránkách. Vyzkoušet novou verzi můžete už teď, protože je ode dneška k dispozici všem majitelům hry.

Fallout připomínající RPG Krai Mira vyjde ve vylepšené Extended verzi

Tvůrci ze studia TallTech vyrukovali se svým postapokalyptickým RPG Krai Mira v červenci loňského roku. Šlo de facto o jeden velký hold prvním dvěma Falloutům a i když hra nebyla nějaký průšvih, mušek v ní bylo víc než dost. Nicméně právě opravdu těchto chyb a další obsah přinese vylepšená verze Extended Cut, jíž můžete očekávat 4. dubna.

Postapo RPG Krai Mira připomíná Fallout zasazený na Krymský poloostrov

Vítejte v alternativní realitě. Dvanáct let po pádu Sovětského svazu neznámá síla oddělila Krymský poloostrov od pevniny, zamořila jej radiací a tím z něj udělala nehostinné místo pro život plné mutantů. Co se stalo bude řešit nezávislé postapokalyptické RPG Krai Mira, které hodně připomíná Fallout v jeho izometrickém období. Název samotný je slovní hříčka a odkazuje na zasazení hry, jež 11. července opustila early access a po úspěšném zafinancování na Kickstarteru vyšla na Steamu v plné verzi.
Hodnocení Metacritic:
50/100