Jak & Daxter: The Lost Frontier
Věková dostupnost

Jak & Daxter: The Lost Frontier

Články

Dokument o historii Naughty Dog odhaluje tajemství úspěchu tvůrců Uncharted nebo The Last of Us

Videa doprovázející jubilea vydavatelských firem nebo studií bývají většinou ódou na dokonalost otců zakladatelů, známých designérů a samozřejmě i her. Bývají spíše nudná a nezajímavá. Ne tak v případě padesátiminutového dokumentu o vzniku a dosavadní historii studia Naughty Dog, které se proslavilo hrami jako Crash Bandicoot, Uncharted, Jak and Daxter nebo The Last of Us. Samozřejmě, že následující záběry obsahují spoustu chvalozpěvů, ale zároveň jde o zajímavou sondu nejenom do historie Naughty Dog, nýbrž i vývoje her v uplynulých třech dekádách. Pokud vás hry nezajímají jenom jako zdroj zábavy, ale rádi se díváte i za oponu, nebudete rozhodně necelé hodinky času litovat.

Bleskovky

  • 16. 3. 2016 - Indie studio Right Nice Games pracuje na Skylar & Plux: Adventure on Clover Island - 3D plošinovce, která vyjde letos na PC / Xbox One / PS4 a inspiruje se klasikami jako je Crash Bandicoot či Jak & Daxter. (+ teaser)

  • 28. 9. 2015 - Naughty Dog se v tuto chvíli neplánuje vracet k herní sérii Jak & Daxter.

  • 10. 12. 2014 - Naughty Dogs se v minulosti vrhlo na vývoj pokračování Jak and Daxter, ovšem jelikož nedokázalo najít vhodnou kombinaci příběhu a hratelnosti, nakonec se rozhodlo projekt zrušit a začít pracovat na The Last of Us.