How to Survive
Věková dostupnost

How to Survive

Články

Masakr zombíků připomíná vydání How to Survive

Tvůrci z Eko Software snad oslavují vydání své novinky, zombie diablovského survival masakru How to Survive. Nu a abyste na vydání nezapomněli, přihazují i trailer, ve kterém se to jen hemží kusy zombíků, které vyrobíte mačetou, motorovkou, případně si je propečete s plamenometem či molotovem. Mile vypadá i nutnost jíst a spát, takže se můžete vydat na lov jelena se samopalem.

How to Survive vás donutí zabíjet zombie i pravidelně jíst

Diablovka ze zombie prostředí? Tedy ve smyslu zombie průšvihu a ne masakrování pomalých soupeřů v nadupané zbroji? Proč ne. 505 Games 23. října přinesou zajímavě vypadající malou hru, která kombinuje ryzí survival prvky (nutnost jíst, pít a spát) s izometrickou akci, kdy rychloklikem ničíte houfce zombifikovaných nepřátel.

How to Survive je další hra o přežití v prostředí plném zombíků

Nezbavíme se těch bezmozků, nezbavíme. Další z řady her, které hodlají tohle téma vytěžit až na samotné dno, k čemu prostě jednou dojde, se jmenuje How to Survive. Stojí za ní tvůrci z EKO Studios a vyjde digitálně na PC, PSN i XBLA letos na podzim. Název hry je vlastně řečnická otázka sama o sobě, protože úkolem hráče nebude na ni odpovědět, nýbrž ji zkrátka naplnit. Jinak si moc nezahraje.

Bleskovky

  • 29. 7. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v srpnu 2015 zdarma Xbox One tituly Metal Gear Solid V: Ground Zeroes a How to Survive: Storm Warning Edition. Majitelé X360 obdrží Metro 2033 a Metro: Last Light.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
60/100
Datum recenze:
18. listopadu 2013
Recenze