zavřít

Srovnání detailů v Grand Theft Auto IV PC

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vypovídá o tom, jak hra vypadá s minimálním nastavením a nakolik to ovlivní kvalitu textur.

Dlouho očekávaná a vysněná PC verze Grand Theft Auto IV je konečně na světě a samozřejmě ji nemohly minout ani první hardwarové testy. Vyplývá z nich mimo jiné také to, že při hraní na maximálních detailech hra zabírá zhruba 1.4GB operační paměti, dle některých zdrojů dokonce až 1.8GB (autoři doporučují rovnou 2GB). Pokud si to chcete sami vyzkoušet, spusťte cílový soubor "GTA4Launcher.exe” s parametry "-norestrictions" a "-nomemrestrict".

Mimochodem, kolegům z německého PCGHx se v nastavení opakovaně nepodařilo aktivovat FSAA ani plnohodnotné stíny. Všechny následující obrázky byly típnuty na sestavě s grafickou kartou Geforce GTX 280:


scéna s maximálními detaily (po najetí myší minimální)scéna s maximální viditelností (po najetí myší minimální)scéna s maximální kvalitou (po najetí myší minimální renderovou)scéna s maximální kvalitou textur (po najetí myší minimální)

Více o PC verzi Grand Theft Auto IV čtěte v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Informace o češtině pro Grand Theft Auto IV  [4.12.2008 12:12 - jd]
Fotky českého balení Grand Theft Auto IV PC  [2.12.2008 12:12 - jd]
Oficiální HW nároky Grand Theft Auto IV PC  [1.12.2008 13:13 - levis]
zdroj: PCGHx

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.