Guild Wars Nightfall

Guild Wars Nightfall

Články

Po stopách bývalých vývojářů z Blizzardu - kam odešli a co vytvořili

Co mají společného hry Wildstar, State of Decay, Guild Wars, God of War, Firefall, Hellgate: London a Torchlight? Na první pohled nic. Jde o hry odlišných žánrů a od různých vývojářů i vydavatelů, každá vyšla v jiném roce a byla jinak úspěšná či neúspěšná. Přesto je spojuje jedna důležitá věc. Stojí za nimi tvůrci, co prošli Blizzardem. Za 23 let fungování Blizzard opustily desítky vývojářů. Někteří následovali příklad spoluzakladatele Allena Adhama a šli úplně mimo herní průmysl (Adham odešel v roce 2004 do hedgeových fondů), ale jiní u řemesla zůstali. Založili vlastní studia a pokusili se prorazit na vlastní pěst. U příležitosti nedávného oznámení odchodu Roba Parda se tedy vydáme po stopách význačných "uprchlíků" z Blizzardu a jejich projektů.

Dojmy z Guild Wars Nightfall

Minulý týden společnosti ArenaNet a NCsoft během GC 2006 v Lipsku ohlásily oficiální termín uvedení masivně multiplayerové hry Guild Wars: Nightfall do obchodů.

Guild Wars Nightfall se blíží, první ukázky

Příznivci Guild Wars už na našich stránkách jistě zaregistrovali informaci o chystaném novém datadisku s názvem Nightfall.

Guild Wars Nightfall - oficiální oznámení

Už během E3 porůznu prosakovaly informace o chystaném novém datadisku pro multiplayerovou akční fantasy RPG s názvem Guild Wars, která se proslavila hlavně tím, že je bez měsíčních poplatků, a dnes tu máme jeho oficiální ohlášení.
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
20. prosince 2006
Recenze