zavřít

Guild Wars Nightfall se blíží, první ukázky

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci Guild Wars už na našich stránkách jistě zaregistrovali informaci o chystaném novém datadisku s názvem Nightfall.

Včera vyšla tisková zpráva, která upozorňuje, že se addon blíží. Od 15. září bude k dostání takový bonusový předvoj. Obsahovat má speciální klíč, s nímž získáte desetihodinový trial pro Guild Wars Prophecies and Guild Wars Factions s aktivací na 14 dní, bonus v podobě jednoho volného slotu pro další postavičku v Nightfall účtu a dvou exklusivních předmětů pro každou z nových profesí (Firey Sunspear of Shelter pro Paragona a Icy Soulbreaker of Enchanting pro Dervishe), dále také stratgickou mini-příručku, skicy, screenshoty, trailer, wallpapery a mnoho dalšího.


Evropské pobočky ArenaNet a NCsoft oficiálně potvrdily, že vydání druhého datadisku ke hře Guild Wars s názvem Guild Wars Nightfall se již nezadržitelně blíží. Tato zpráva přichází krátce poté, co si hráči mohli ozkoušet nové profese z datadisku Nightfall během speciální víkendové akce Guild Wars Nightfall PvP.

Guild Wars Nightfall se odehrává na kontinentě zvaném Elona, země zlatého slunce. Tento kontinent sestává ze tří velkých provincií – na ostrově Istanu žije temperamentní lid, nad jehož hlavami se tyčí monumenty prastaré říše. Na pobřeží velké řeky Elonu se rozkládá vojenská provincie Kourna, které vládne válečný maršál Varesh. A konečně na drsném severu stojí okázalé citadely, sídlo princezny z Vabbi. Moc a bohatství této krásné země střeží řád Slunečního kopí. V Guild Wars Nightfall však na celou Elonu padne stín dávno zavrženého zlého boha. Proti této hrozbě ze samotných pekel nemůže stanout jen tak ledajaký hrdina – lid potřebuje odvážného a schopného reka, který jej dokáže vést – neboť brzy padne noc.

Online RPG hra Guild Wars se záhy po svém vydání v dubnu roku 2005 stala světovým bestsellerem a stejně tak i její pokračování Guild Wars Factions z počátku tohoto roku bylo jedním z nejprodávanějších titulů jak v Severní Americe, tak i v Evropě. Guild Wars Nightfall rozhodně hodlá kráčet v jejich stopách a zve všechny hráče, aby se ponořili do skvělého fantasy příběhu, vytvořili si postavy podle svého a při plnění rozmanitých úkolů a misí prožívali dobrodružství, o jakých se jim ani nesnilo.
zdroj: CDProjekt

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.