Ground Control 2: Operation Exodus

Ground Control 2: Operation Exodus

Články

Ground Control 2 - návod 4.díl

V roli spasitele planety vám naposledy povím, jak jsme se zmocnili legendárního křižníku CSS Astrid a co se dělo po našem návratu na Morningstar Prime. Neboli druhá část vironské kampaně včetně doprovodných mapek.

Ground Control 2 - návod 3.díl

Jako velitel vironských jednotek vám tentokrát povím o svých bojích na planetě Krig-7B a začátku cesty k legendárnímu křižníku CSS Astrid. Aneb návod a mapky s popiskem pro první polovinu vironské kampaně.

Ground Control 2 - návod 2.díl

Jako již uznávaný kapitán vás provedu zbylými sedmi misemi úvodní kampaně, kde přispěji rozhodujícím dílem k odražení náporu Pozemšťanů a Vironů. V deníku vám také něco povím o svém poslání a naší nové naději.

Ground Control 2 - návod 1.díl

Jmenuju se Jacob Angelus, jsem kapitánem NSA a ve svém deníku vás seznámím s průběhem prvních pěti misí, kdy jsme bojovali s Pozemšťany o hlavní město naší planety nebo pronásledovali císařovnu Vlaanu.

Ground Control 2 - první dojmy

Zúčastnili jsme se multiplayerového betatestu brzy vycházející sci-fi 3D real-time strategie Ground Control 2: Operation Exodus, která nás zaujala nejen výbornou grafikou a hratelností.

Ground Control 2: Operation Exodus

Před pár dny jsme vám představili nový projekt studia Massive Entertainment - Ground Control 2: Operation Exodus, který hráče přenese v čase o celých 300 let dále do budoucnosti od událostí popisovaných v prvním díle této sci-fi 3D real-time strategie.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
7. července 2004
Recenze