Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

Články

Vánoční slevy jsou v plném proudu, doporučíme vám ty nejlepší

Tak je to konečně tady. S Vánocemi za dveřmi došlo ke spuštění tradičních slev v digitálních obchodech. Nejde jenom o Steam, ale přidává se i Epic Games Store, GOG, Humble Bundle nebo třeba PlayStation Store. Kdo hledá, ten určitě najde něco hodně výhodného. A my vám nějaké zajímavosti doporučíme.

Na PS Store dorazily slevy, ulovte si RDR 2 nebo GoW

Masivní slevové akce se v posledních letech týkají hlavně PC hráčů, o to víc si konzolisté musí cenit těch výjimečných případů, kdy se bohové kapitalismu z Microsoftu a Sony usmějí i na ně. A Sony se teď usmívá. Jarní slevy se dotkly dokonce i kovbojské pecky od Rockstaru, který si je šetří víc než pistolník poslední náboj, takže pokud jste majiteli PlayStation 4, rozhodně do obchodu alespoň nakoukněte.

Nejprodávanějšími PS4 hrami za prosinec jsou FIFA 19 a PUBG. Red Dead propadlo

Kdybych měl zkusit odhadnout pět nejprodávanějších her prosince na konzoli PlayStation 4, vyšel by mi jen jediný tip. Sony se pochlubila žebříčkem dvaceti nejprodávanějších her, který obsahuje překvapivé tituly na ještě překvapivějších místech. Počty prodaných kusů bohužel chybí, ale i tak nám nad pořadím některých položek zůstává rozum stát.

Gran Turismo Sport nedostává jen nová auta a tratě, ale i mikrotransakce

Znáte ten příběh o Middle-Earth: Shadow of War? Hře, která si slízla vlnu kritiky za skřety, kteří padali z nebes v dřevěných bedničkách? Pokud ano, pak víte, že tahle pohádka má šťastný konec. Tvůrci nedávno úplně odstranili loot boxy. Ale studio Polyphony Digital na to jde z opačné strany. Jejich Gran Turismo Sport se téměř po roce dočkalo mikrotransakcí.

Květnový update rozšiřuje Gran Turismo Sport o Le Mans a devítku nových aut

Gran Turismo Sport vrcholem celé série sice není, přesto na něj tvůrci nezanevřeli a hru poctivě a pravidelně aktualizují. V právě vycházejícím květnovém updatu hru navíc nerozšíří jen tak nějaký náhodný okruh, ale světoznámý a populární 24hodinový závod Le Mans, respektive jeho trať Circuit de la Sarthe.

Vánoční update rozšiřuje Gran Turismo Sport o nový mód, auta i trať

PlayStationový sportovní simulátor Gran Turismo Sport stíhá svým velkým updatem 1.10 letošní rok a hru tak rozšiřuje jak o nová auta, tak o nový singleplayerový mód. Gran Turismo také 23. prosince oslaví své 20. výročí od vydání prvního vůbec prvního dílu v Japonsku.

Bleskovky

  • 4. 1. 15:30 - Gran Turismo Sport zmizelo z obchodu PlayStationu. Nejspíš nadobro

  • 2. 10. 2023 - Gran Turismo Sport v lednu vypíná servery

  • 10. 2. 2022 - Sony AI představilo pokrokovou umělou inteligenci, která zatopí i těm nejlepším hráčům Gran Turisma

  • 7. 8. 2018 - Vyšel nový update pro hry Gran Turismo Sport (v1.24) a Star Wars Battlefront 2 (v1.17).

  • 26. 6. 2018 - GSD: Evropský žebříček nejprodávanějších her 25. týdne roku 2018 - 1. FIFA 18, 2. God of War, 3. Gran Turismo Sport.

  • 22. 6. 2018 - Dnes vychází nový update (#15) pro Playerunknown's Battlegrounds. Updatu (v1.21) se dočkala i hra Gran Turismo Sport.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení čtenářů:
85/100
Datum recenze:
20. října 2017
Recenze