F.E.A.R. Perseus Mandate
Věková dostupnost

F.E.A.R. Perseus Mandate

Články

Na GOG se objevily první tři díly Mortal Kombat, F.E.A.R. a další hry od Warner Bros.

Stále se rozvíjející partnerství digitálního distributora GOG.com s velkými se nyní rozrostlo o dalšího společníka – Warner Bros. Interactive Entertainment. To znamená, že do nabídky přibylo osm nových titulů ze stáje Warnerů a na prvním místě se hrdě vyjímá v kyselinovém bazénku koupající se, krví zbrocená trilogie Mortal Kombat. Nejde ale jen o ní, jsem si celkem jistý, že vás osloví nemalá část těchto titulů, které navíc jsou momentálně v nabídce se slevou.

Alma zase straší: betatest F.E.A.R. Online odstartuje 26. května

Devět křížků na hrbu a pořád se na F.E.A.R. vzpomíná, navíc spíš v dobrém. Někdo uctívá atmosféru, já chování nepřátel, další zase multiplayer. Snad právě hráči z poslední skupiny vyznavačů S.T.R.A.CH.U. by si mohli najít k cestu k loni oznámené střílečce F.E.A.R. Online, která po dlouhatánském alfa testu přejde 26. května do fáze betatestu. Přihlásit se o svůj beta klíč můžete hned teď na stránkách hry, ale možná vám přijde vhod stručná rekapitulace obsahu.

Zpět do Armachamu v F.E.A.R. Perseus Mandate

Bloudění vyschlými viadukty, podivné vidiny a ztracená radiová komunikace druhého výsadkového týmu.

F.E.A.R. Perseus Mandate s kooperativními prvky

Druhý datadisk k hororové střílečce F.E.A.R. představí vašeho kolegu Chena, nové nepřátele i granátomet.

Datadisk F.E.A.R. Perseus Mandate a biblické Darksiders

Samostatně spustitelný přídavek vypráví děj paralelně s původní hrou + akční adventura dle poslední knihy Nového zákona.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
9. února 2008
Recenze