EA Sports UFC 3

EA Sports UFC 3

Články

Jízdní řád na další týden – boj s nacisty v Praze i Hollywoodu

Herní průmysl tenhle týden potvrzuje, že jeho kolečka už se rozjíždí na plné obrátky. Další velké tituly a nebo zajímavé hry, které opouští early access a solidní žánrový rozptyl, který zajistí, že kdybyste neměli co hrát, tento týden vám může vytáhnout virtuální trn z hráčské paty. Podívejte se sami v našel přehledu her, které vychází tento týden, který pro vás sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Kariérní mód v UFC 3 se posune zase o krok blíž k realitě

V UFC 1 byla kariéra dost strohá, v UFC 2 už se dalo hovořit o určité osobitosti, ale jak to vypadá, kariérní mód v UFC 3 by mohl konečně přinést opravdový pocit, že jste v UFC. Samozřejmě se vším, co k takové kariéře patří a nad čím hardcore fanoušci, často poprávu, reptají. Tedy hype, budování fanouškovské základny a řešení i věcí mimo klec. Ale to holt už k UFC dnes patří, ostatně i mód je pojmenovaný G.O.A.T.

Conor McGregor je tváří UFC 3, která vyjde v únoru příštího roku

Popravdě, i když pořád jedu na emocionální vlně nadšení ze včerejšího UFC 217, pořád si nemyslím, že herní série UFC od EA potřebuje třetí díl tak brzy. Dvojka stále slouží dobře a bude to chtít hodně přesvědčování, že technologicky udělali v EA Sports takový skok. Ale zase chápu, že tenhle sport se nyní nachází na vrcholku velké vlny tsunami, kdy jméno McGregor znají i ti, kteří o bojové sporty nezavadili, a toho je třeba využít. A tak 2. února vyjde EA Sports UFC 3 na PlayStation 4 a Xbox One a ano, na přebalu má Conora McGregora s pásy pro šampiona pérové a lehké váhy.

Bleskovky

  • 13. 2. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 6. týdne roku 2018: 1. Shadow of the Colossus , 2. EA Sports UFC 3, 3. Monster Hunter: World.

  • 6. 2. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 5. týdne roku 2018: 1. Monster Hunter: World, 2. EA Sports UFC 3, 3. Call of Duty: WWII.

Hodnocení Metacritic:
75/100