zavřít

Kariérní mód v UFC 3 se posune zase o krok blíž k realitě

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

V UFC 1 byla kariéra dost strohá, v UFC 2 už se dalo hovořit o určité osobitosti, ale jak to vypadá, kariérní mód v UFC 3 by mohl konečně přinést opravdový pocit, že jste v UFC. Samozřejmě se vším, co k takové kariéře patří a nad čím hardcore fanoušci, často poprávu, reptají. Tedy hype, budování fanouškovské základny a řešení i věcí mimo klec. Ale to holt už k UFC dnes patří, ostatně i mód je pojmenovaný G.O.A.T.

Ne, nejde o kozu, ale v současnosti nadužívanou zkratku Greatest of All Times. Takovým se budete snažit stát v kariérním módu, ale hádám, že se to povede jen vyvoleným. Ostatně, nebylo by moc realistické, kdyby se každý probojoval na pozici šampiona, někdo musí mít strop třeba v top 10.

Je sympatické, že tentokrát by mělo být ještě o fous těžší se UFC dostat. Začínat totiž budete na regionálních turnajích World Fighting Alliance a cílem je výkony v kleci zaujmout Danu Whitea, aby vám dal kontrakt. Případě se dostat do The Ultimate Fighter a probojovat se do UFC tam. Což kvituji s povděkem, protože má člověk pocit, že na začátku kariéry něco dokázal a ne, že je hozený do vod UFC hned.

Důležitou složku budou tvořit finance. Po podepsání smlouvy dostanete několik cílů, jejichž splněním se vám otevře možnost podepsat lukrativnější smlouvu. Peníze pak můžete investovat do tréninku v jednom z gymů. Těch nyní bude 8 unikátních a každý by měl vylepšovat něco jiného a dávat jiné perky. Hádám, že v Jackson Wink Academy se naučíte nepříjemné kopy a Team Alpha Male pořádně potrénuje vaše zápasnické schopnosti.

Také bude na vás, zda zůstanete věrní jednomu gymu a využijete bonusů za loajalitu a nebo se, jako spousta bojovníků, časem přesídlíte, abyste pracovali na jiném setu schopností. Jako v reálném UFC (bohužel), budete muset rozdělovat čas mezi trénink a promování sebe sama a svých zápasů. Asi bude třeba najít balanci mezi oběma složkami, protože ignorování fanouškovské základny vám nepřinese atraktivní zápasy a když se vykašlete na trénink, bude to bolet v kleci.

V budování hypu a vytváření rivalit s jinými hráči pomůže nový systém sociální interakce přes Twitter. Což už také není, opět bohužel, vzdálené realitě. Nicméně z videa je patrné, že EA Sports na kariéře opravdu hodně zapracovali a získali další známé tváře UFC. Účast Dany Whitea není překvapivá, ale třeba prostřihy s moderátorkou Megan Olivy posouvají pocit „jsem v UFC“ zas o kousek dál. Také bude asi kladen důraz na rozdíl mezi prostým Fight Night a PPV, kde vám hra sestříhá pěkné promo. Pokud bude kariéra vypadat stejně, jako ve videu, bude to skvělé. Mimochodem, všimněte si, že „hráč“ v traileru získal dva pásy… takže půjde měnit váhové divize!

EA Sports UFC 3 vychází 2. února na PS4 a Xbox One.

Tagy: MMA UFC

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.