Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC)
Věková dostupnost

Dragon's Dogma: Dark Arisen (PC)

Články

Herní pořad Games TV se vydává do podzemí v Darkest Dungeon

Zatuchlý puch, hniloba na zdech, mezi ohlodanými kostmi se prohánějí krysy... ne, není řeč o internetových diskuzích, i když na ty přijde v aktuálním díle našeho pořadu řada také. Tentokrát se totiž Games TV vydává do hlubin nekompromisního podzemí v Darkest Dungeon.

GamesPlay: hrajeme PC verzi hardcore RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen

Před třemi lety vyšel na konzolích pokus Capcomu o akční RPG s otevřeným světem s názvem Dragon’s Dogma. Komplexní titul nabízel v prvé řadě propracované souboje s řadou monster i obřími bossáky, na které mohl hráč třeba i lézt, aby je zlikvidoval. Ruku v ruce se zábavnými souboji (na hře dělala i řada lidí z Devil May Cry týmu) pak šla možnost ovládat inteligentní NPC parťáky, potažmo využívat postav jiných živých hráčů, co zrovna v danou chvíli nehráli. O rok později vyšel datadisk, potažmo vylepšená edice s podtitulem Dark Arisen, která přidala možnost rychlého cestování po mapě, novou oblast a další spoustu vylepšení. Nedávno pak vyšla na Steamu PC verze Dark Arisen verze Dragon’s Dogma a než za ni utratíte svých 30 euro, podívejte se na náš gamesplay, abyste věděli, do čeho jdete.

Komplexní RPG Dragon's Dogma vyšlo na PC i s datadiskem Dark Arisen

Japonské RPG (ani vzdáleně ale nejde o styl tradičních JRPG) Dragon's Dogma vyšlo několik let po svém konzolovém debutu i na PC, kam hra dorazila v kompletní edici i s povedeným datadiskem Dark Arisen. Capcom vydání připomíná trailerem a také obrázky z PC verze hry.

Bleskovky

  • 18. 3. 2020 - Dragon's Dogma: Dark Arisen, Dead Rising 4, remastery i slevy na Resident Evil a další hry od Capcomu naleznete v aktuálním Humble Bundle.

  • 7. 2. 2019 - Hideaki Itsuno si mohl vybrat, jestli udělá pokračování Dragon's Dogma, nakonec se ale rozhodl dát přednost Devil May Cry 5.

  • 20. 5. 2016 - Nový Humble Bundle zaměřený na hry od Capcom nabízí v základu (za vámi zvolenou cenu nad 1$) tituly STRIDER, Resident Evil Revelations 2 - Episode 1: Penal Colony, Lost Planet 3 Complete Pack, Bionic Commando: Rearmed, 40% slevu na Resident Evil Revelatio

  • 11. 2. 2016 - Dragon's Dogma je nejrychleji prodávanou PC hrou studia Capcom.

  • 25. 1. 2016 - Za první týden se na STEAMu prodalo 200000 kusů Dragon's Dogma: Dark Arisen.

  • 18. 1. 2016 - Obrazem: Desítka gameplay screenů v rozlišení 4k z PC verze Dragon's Dogma: Dark Arisen.