zavřít

GamesPlay: hrajeme PC verzi hardcore RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před třemi lety vyšel na konzolích pokus Capcomu o akční RPG s otevřeným světem s názvem Dragon’s Dogma. Komplexní titul nabízel v prvé řadě propracované souboje s řadou monster i obřími bossáky, na které mohl hráč třeba i lézt, aby je zlikvidoval. Ruku v ruce se zábavnými souboji (na hře dělala i řada lidí z Devil May Cry týmu) pak šla možnost ovládat inteligentní NPC parťáky, potažmo využívat postav jiných živých hráčů, co zrovna v danou chvíli nehráli. O rok později vyšel datadisk, potažmo vylepšená edice s podtitulem Dark Arisen, která přidala možnost rychlého cestování po mapě, novou oblast a další spoustu vylepšení. Nedávno pak vyšla na Steamu PC verze Dark Arisen verze Dragon’s Dogma a než za ni utratíte svých 30 euro, podívejte se na náš gamesplay, abyste věděli, do čeho jdete.

PC verze obsahuje všechna doposud vydaná DLC pro konzolové verze, podporu 4K a 60fps, herně je ovšem identická. Co to znamená, jestli za těch pár let od vydání původní verze, neztratila Dragon’s Dogma něco ze své divné přitažlivosti, si ukážeme v následujících záběrech.

Tagy: akční fantasy RPG adventura

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.