zavřít

Zapište si do diáře, Risen 2 přijde 27. dubna

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Piranha Bytes oznámili, že pirátské RPG Risen 2: Dark Waters vyjde oficiálně 27. dubna 2012. Evropané se ho tak dočkají s třídenním zpožděním oproti USA a Kanadě. U této příležitosti také vydavatel hry Deep Silver zveřejnil finální podobu krabice hry, na níž se pochopitelně vyjímá lebka s (nikoliv zkříženými) hnáty.

V Risen 2 vás inkvizice pošle na misi, v níž musíte vyřídit hrozivé mořské obludy, narušující lodní zásobování jednoho ostrova. S potvorami si ví rady piráti, ale jak je přesvědčit ke spolupráci, už musí vymyslet hráč. Mezi největšími novinkami druhého dílu je možnost používát střelných zbraní a "špinavé triky", jež zmatou nepřítele v boji.

Tagy: akční

Zdroje: DSOGaming

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.