zavřít

Temná multiplayerová střílečka Hunt: Showdown dostala datum vydání

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Crytek už dávno není v centru pozornosti, kde se kdysi nacházelo díky sérii Crysis. Přesto se tam vývojáři nenudí, protože aktivně pracují na dokončení multiplayerové střílečky Hunt: Showdown. Ta se letos po roce a půl v early accessu dočká plné verze na počítačích a konzolích.

Hry jako Hunt: Showdown stojí na své komunitě. Proto v jejich případě okamžitě otevírám Steam Charts, ze kterých si snadno uděláte představu o jejich popularitě. A v případě Huntu se nestačím divit. Hra si zjevně drží velmi stabilní základnu hráčů po celou dobu trvání early accessu.

V minulém měsíci dokonce došlo k obrovskému nárůstu souběžně hrajících hráčů, který se zastavil u úctyhodných 12 tisíc. Z velké části za to mohl free víkend, po kterém ale hru zahltily velmi pozitivní recenze. Z docela nenápadné hry se tak dost možná stane nová stálice, pokud si ji Crytek bude patřičně hýčkat i po vydání.

Hunt: Showdown vyjde na PC a Xboxu One 27. srpna, zatímco na PlayStation 4 dorazí někdy na podzim. Hra se v průběhu předběžného přístupu dočkala téměř dvou desítek updatů, které přidaly nového bosse, mapu, dvě další denní doby, nové módy, lepší umělou inteligenci, opravily bugy a tak dále.

Pokud chcete ušetřit, měli byste po hře skočit do 9. července. Hunt: Showdown je totiž díky letním slevám na Steamu za 22 eur. Poté bude až do vydání za 30, aby nakonec poskočil na finálních 40 eur.

Tagy: online akční fantasy FPS kooperace first person

Zdroje: PCGamesN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.