Velký obsahový update do Hunt: Showdown vás odmění za odvahu riskovat
zdroj: tisková zpráva

Velký obsahový update do Hunt: Showdown vás odmění za odvahu riskovat

22. 6. 2018 14:58 | Preview | autor: Adam Homola |

Online akce Hunt: Showdown nepřestává brázdit vody předběžného přístupu a jako taková dostává pravidelné updaty. Mezi řadou menších se občas objeví i jeden obrovský, a právě takový teď vyšel. Jmenuje se jednoduše Update 2, přidává do hry spoustu nových věcí, a ještě víc jich upravuje.

Největší novinkou Updatu 2 je Dark Sight Boost, neboli nová mechanika pro všechny odvážlivce, kteří nečekají, až bosse zabije někdo jiný. Pokud ho totiž zabijete vy a seberete odměnu, máte možnost aktivovat Dark Sight Boost, kdy po určitou dobu a v určitém okruhu vidíte všechny ostatní hráče. Bez ohledu na to, jestli se schovávají za křovím, jestli na vás číhají za budovou, nebo kdekoliv jinde.

Najednou už tak nemusíte být oběť, která dokáže sotva dosprintovat do cíle, ale může se z vás stát na chvíli obávaný lovec. Boost je v aktuální verzi hry omezen pouze na patnáct vteřin, ale i to by mělo stačit na rychlé naplánování útěku a případné strategie, jak nezemřít, a ještě po cestě někoho zabít.

Dalším velkým přídavkem Updatu 2 je Death Screen, tedy obrazovka, kterou uvidíte poté, co vás někdo skolí na zem, nebo po regulérní smrti. Nově se tak v dané chvíli dozvíte řadu důležitých informací: kdo vás zabil, případně co vás zabilo, jméno konkrétního nepřítele, použitou zbraň, vzdálenost apod.

zdroj: Archiv

Odteď můžete také padlé lovce obírat o náboje a jednorázové předměty, lze požádat o přátelství hráče, se kterými jste odehráli poslední zápas, a dostanete se také k novým předmětům. Těmi jsou medvědí pasti, Hive Bomb a třeba Flare Gun.

Vývojáři také zamakali na optimalizaci hry, konkrétně loadingů, opravili řadu bugů a vydali nový filmeček a s ním spojený blog post, který se točí kolem příběhového pozadí hry. Mnohem více se o něm prý dozvíme z příštího updatu.

Kompletní seznam všech změn, novinek a úprav, které Update 2 přináší, najdete v tomto příspěvku na Steamu. Tam je také v tuto chvíli Hunt: Showdown zrovna ve slevě, díky níž se můžete ke hře dostat za něco málo přes šest stovek. Akce trvá až do 5. července.

Nejnovější články