zavřít

GamesPlay – hrajeme kooperativní akci Hunt: Showdown

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Crytek si se svou nejnovější hrou dává docela načas. Hunt: Showdown prošel několika uzavřenými alfami a nyní je k vyzkoušení na Steamu v rámci early accessu. Kombinaci lovu ozubených monster s lovem ostatních hráčů v nehostinných mokřadech vám dnes předvede vážený host David Ryneš, odborný komentář zajistí naše redakční stálice Adam.

Bažiny Hunt: Showdown sami tvůrci představují jako sandboxové hřiště s příšerami, ale zároveň cizími hráči. Přesto nemá jít o frenetickou akci, kde budete umírat každou minutu. Naopak, první PvE fáze se stopováním konkrétního monstra má proběhnout pokud možno v utajení. Ovšem o žetony, které z bahňáků vypadnou, se strhne mela mezi všemi hráči, takže je namístě připravit si buď nabitou brokovnici, nebo dobrou únikovou strategii. Jak našim chlapcům plnění těchto úkolů půjde, to můžete sledovat ve videu níže. Zároveň jistě nepohrdnou vašimi slovy podpory a radami v chatu na YouTube.

Tagy: online akční fantasy FPS kooperace first person

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.