zavřít

Crytek poslal svoji multiplayerovou kooperativní střílečku Hunt: Showdown do early accessu

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Když si odmyslíme dva VR pokusy a jeden mobilní experiment a zaměříme se na více či méně tradiční hry, vydal Crytek naposled Ryse: Son of Rome. To bylo v roce 2013. Díky čerstvě vydanému Hunt: Showdown je teď několikaletá pauza u konce. Hunt najdete na Steamu, vyjde vás na 30 eur a nabízí kompetitivní hratelnost, které dominují prvky PvE.

V nemalé míře se může ale dostat i na PvP, jak nám Crytek předvedl minule. Hunt: Showdown si prošel několika uzavřenými alfaverzemi, po kterých se konečně dostal na Steam. Zatím jen v programu předběžného přístupu, ale pokud vás docela zajímavý koncept zaujal, můžete se do hraní pustit klidně hned.

V programu předběžného přístupu by si měla hra pobýt minimálně rok, alespoň tak zní současný plán. Vývojáři ale přiznávají, že vydání plné hry může trvat i déle, nebo se ho můžeme dočkat klidně dříve než za rok. Všechno bude záležet na komunitě, názorech hráčů, datech vývojářů a tomu, jak jim půjde práce od ruky.

Vývojáři hodlají během předběžného přístupu přidávat další monstra, výbavu, lovce, herní módy, crafting a spoustu dalších věcí. Upozorňují také, že aktuální cena hry (30 eur) se sice během předběžného přístupu zvyšovat nebude, ale po vydání plné verze pravděpodobně vyskočí na zatím neznámou částku.

Vedle přiloženého startovního traileru vydal Crytek také několik nových obrázků, které najdete v galerii na kartě hry. Hunt: Showdown pak na Steamu najdete pod tímto odkazem.

Tagy: online akční fantasy FPS kooperace first person

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.