zavřít

Odklad závodů Test Drive Ferrari

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

BigBen Interactive dnes odložila datum vydání Test Drive Ferrari Racing Legends. Závodní hra se oproti plánům zpozdí cca o tři týdny a vyjde tak pro PC, X360 a PS3 až okolo 20. dubna 2012.

V Test Drive Ferrari Racing Legends na vás čeká sofistikovaný herní engine, autentická fyzika a prý nesrovnatelný zážitek napříč celou automobilovou historií. Posoudit to můžete sami třeba na tomto videu. Hra by ale přesto měla být přístupná začátečníkům i veteránům. Test Drive: Ferrari se zaměřuje na vozy ze stáje Ferrari z celé její historie a nabídne cca 50 vozů od modelů F1 až po GT. U každého se vývojáři zaručují za realisticky vymodelovaný interiér i venkovní model vozu. Auta navíc půjde poškozovat - a za tuto vlastnost musel vydavatel Ferrari zvlášť připlatit.

Tagy: odklad Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.