zavřít

Odklad závodů Test Drive Ferrari

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

BigBen Interactive dnes odložila datum vydání Test Drive Ferrari Racing Legends. Závodní hra se oproti plánům zpozdí cca o tři týdny a vyjde tak pro PC, X360 a PS3 až okolo 20. dubna 2012.

V Test Drive Ferrari Racing Legends na vás čeká sofistikovaný herní engine, autentická fyzika a prý nesrovnatelný zážitek napříč celou automobilovou historií. Posoudit to můžete sami třeba na tomto videu. Hra by ale přesto měla být přístupná začátečníkům i veteránům. Test Drive: Ferrari se zaměřuje na vozy ze stáje Ferrari z celé její historie a nabídne cca 50 vozů od modelů F1 až po GT. U každého se vývojáři zaručují za realisticky vymodelovaný interiér i venkovní model vozu. Auta navíc půjde poškozovat - a za tuto vlastnost musel vydavatel Ferrari zvlášť připlatit.

Tagy: odklad Závodní

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.