zavřít

Ghost Recon: Future Soldier posunut, vyjde i na PC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ubisoft dnes oficiálně oznámil nové datum vydání taktické akce Ghost Recon: Future Soldier, která se měla původně objevit na pultech obchodů 31.

března. Nyní se datum vydání pro X360 a PS3 posunuje na 25. května tohoto roku. Adrian Lacey to zdůvodňuje: „Rozhodli jsme se posunout datum vydání, abychom zajistili, že všechny prvky budou na nejvyšší možné úrovni a vytvoří unikátní zážitek“.


Hra se navzdory nedávným proklamacím o tom, že PC verze není v plánu, nakonec objeví i na PC, ovšem v pozdějším termínu, než její konzolové sestřičky. Nejbližším časovým termínem, které nás však může ohledně Ghost Recon: FS zajímat je už duben, kdy by se měla rozeběhnout multiplayerová beta pro konzole. Hra bude obsahovat jak kampaň a multiplayer, tak i kooperaci pro čtyři hráče.

Tagy: akční taktická válečná

Zdroje: tisková zpráva,CVG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.