zavřít

Crytek dokončil multiplayerovou střílečku Hunt: Showdown

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Trvalo to nějakých 18 měsíců, ale Hunt: Showdown během včerejšího dne konečně opustil předběžný přístup na Steamu ve standardní 1.0 verzi. Základní hra se už mnoha novinek asi nedočká, ale můžete počítat s několika DLC, z nichž první už láká na své legendární lovce a zbraně.

Plná verze temné střílečky Hunt: Showdown vás vezme do dvou oblastí Louisiany, kde se pokusíte ulovit obávaná monstra a uprchnout s kořistí dřív, než si vás podají konkurenční lovci a připraví tak odměnu.

V hlavním módu Bounty Hunt je prostor jak pro samotáře, tak pro týmové hráče. V každém případě se v odporných močálech střetne 12 hráčů, z nichž jen jediný samotář či tým odejde jako vítěz. Zároveň proti všem hráčům stojí monstra, která brání cestu k hlavnímu bossovi.

Hunt: Showdown nabízí ještě druhý mód rychlé hry, která je určená jen pro jednotlivce, kteří se pokusí uzavřít čtyři trhliny a nasát mystickou energii dřív než ostatní. Na lovu se vám kromě mnohých zbraní (víc než dvě desítky) šiknou i různé pasti, doplňky výbavy a spotřební materiál.

Nechybí několik systémů progrese (vašeho lovce i celého účtu), čtyři desítky unikátních pasivních dovedností a legendární obsah, za kterým se poženete v end gamu. Jak už padlo výše, Crytek plánuje vydávání placených dodatků, přičemž první nazvaný Legends of the Bayou je už k mání za 10 eur.

Jeho obsahem jsou dva legendární lovci, dva legendární skiny pro zbraně a 500 kousků speciální měny. Hunt: Showdown pořídíte samostatně za 40 eur na Steamu nebo v bundlu se zmíněným dodatkem, který vám ušetří pět eur.

Tagy: online akční fantasy FPS kooperace first person

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.