Darwin Project

Darwin Project

Články

The Darwin Project – dojmy z hraní pestrobarevné a mrazivé battle royale

„Pozor, hovoří k vám režisér! Ten z vás, kdo mi v následujících minutách předvede ducha nebojácného válečníka, nevyhýbajícího se boji a schopného přežít v té děsivé kládě tam venku, toho si zvolím za svého šampióna. A vy ostatní z toho radost mít nebudete, ledaže… Kdo z vás jdoucích na smrt tady poslouchá techno?“

Komunitně laděná battle royale The Darwin Project vstoupila do early accessu

The Darwin Project je battle royale, která se k srdcím fanoušků pokouší dopracovat zase trošku jinak, než je obvyklé. Je zasazená do kanadské divočiny, kde vás ostatní můžou stopovat a kde po sobě sami zanecháváte spoustu indicií, a nad vším navíc bdí takzvaný Show Director. Tenhle velký šéf může rozdávat zdraví, odpalovat nukleární bomby nebo radit hráčům, což je ideální mechanika pro sledování na Twitchi. A co je důležité: hra po dlouhém čekání vstoupila do předběžného přístupu na Steamu.

The Darwin Project je PUBG v kanadské divočině, kde nepřátele stopujete sněhem

The Darwin Project je další hrou, která si chce ukousnout co největší sousto ze slaďoučkého, lukrativního koláče žánru battle royale, momentálně dominovaného PlayerUnknown’s Battlegrounds. Aby se tvůrci odlišili, připravili si pro zhýčkané hráče několik netradičních změn oproti tradiční formuli, z nichž ta nejdůležitější je častější umírání. Jednak kvůli nemilosrdné kanadské zimě, jednak kvůli tomu, že je mnohem snazší odhalit pozici ostatních hráčů a dostat se tak do boje.

Bleskovky

  • 13. 3. 2018 - PC a Xbox One verze battle royale hry s názvem The Darwin Project byla zařazena do programu předběžného přístupu.

Hodnocení Metacritic:
74/100