Counter-Strike: Global Offensive
Věková dostupnost

Counter-Strike: Global Offensive

Články

Unikly zdrojové kódy Team Fortress 2 a CS:GO, podle Valve ale není důvod k panice

Ani ti největší technologičtí giganti nejsou imunní vůči hackerům a únikům dat. Na veřejnost se dostaly zdrojové kódy multiplayerových her Team Fortress 2 a Counter-Strike: Global Offensive od Valve, ale jak se ukázalo, nic není tak horké, jak se uvaří. Soubory jsou totiž z dávno neaktuálních verzí z roku 2017 a unikly už před dvěma lety.

Koronavirus napomohl novým rekordům Steamu a Counter-Striku

Dalo se to čekat. Čím dál tím víc lidí tráví v těchto dnech volný čas v pohodlí a bezpečí domova, a když nemohou provozovat své obvyklé koníčky, hledají nové způsoby vyžití. Steamu proto roste počet souběžně připojených uživatelů, což se samozřejmě podepisuje i na populaci hráčů v jednotlivých hrách.

Dota Underlords rapidně ztrácí hráče, klesá i zájem o Dotu 2

Valve je studio stojící za nejznámějšími multiplayerovými značkami. Zároveň je to ovšem zjevně studio, kterému tak úplně nevychází nová tvorba. Karetní Artifact totiž nebyl ojedinělou výjimkou, o kterou hráči rychle ztratili zájem: také loňská novinka Dota Underlords přišla o většinu hráčské základny.

Bleskovky

  • 3. 1. 2019 - Minulý měsíc si CS:GO zahrálo přes 20 milionů unikátních hráčů, nejvíc za celou šestiletou existenci hry.

  • 16. 7. 2018 - Občané z Belgie a Nizozemí nadále nemohou otevírat loot-boxy ve hře Counter-Strike: Global Offensive.

  • 3. 5. 2018 - Belgie se rozhodla zakázat loot boxy ve vybraných hrách (v tuto dobu se nařízení vztahuje na Overwatch, FIFA 18 a Counter Strike: Global Offensive) pod pokutou 20 milionů korun.

  • 28. 12. 2017 - Německý vývojář vytvořil hratelný Battle Royale mód pro hru Counter-Strike: Global Offensive. (+ video)

  • 13. 4. 2017 - Nepotvrzeno: Nová Operace a přechod na Source 2 engine nastane ve hře Counter-Strike: Global Offensive v průběhu léta.

  • 26. 2. 2016 - Valve pracuje na vylepšeném vizuálním kabátku pro hru Counter-Strike: Global Offensive.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
15. září 2012
Recenze