Codename: Outbreak

Codename: Outbreak

Články

Xenus (Boiling Point) - následovník Codename: Outbreak

Ruský tým vývojářů, který vloni spáchal taktickou akci Codename: Outbreak, se trhnul od distributora GSC GameWorld, aby založil svou vlastní firmu Deep Shadows.

Další zpoždění Codename: Outbreak CZ

Martin Lévay z české firmy TOP Distributor, která připravuje kompletní lokalizace titulů Rally Championship Extreme a Codename: Outbreak pro domácí trh, se nechal slyšet v našem , že vydání druhé jmenované hry se ještě více zpozdí: Omlouvám se všem, co na hru Codename: Outbreak v ČR čekají, ale vydání se zdrží.

Česká verze Codename: Outbreak později

Z české firmy TOP Distributors, která pro náš trh připravuje plně lokalizované verze nových her Codename: Outbreak a Rally Championship Extreme, dorazila vysvětlující zpráva, proč se tyto hry zpozdí oproti původnímu termínu vydání koncem listopadu: Codename: Outbreak - Plánované vydání se z technických důvodů posouvá z konce listopadu na druhou polovinu prosince 2001.

Codename: Outbreak - první dojmy

Nejdříve jako Venom, finálně pod názvem Codename: Outbreak. Splní tato taktická hra z Ruska očekávání? Napovědět by měly první dojmy z anglické verze této hry, která u nás vyjde v češtině.

Codename: Outbreak v prodeji

Počínaje dneškem se v západní Evropě začíná prodávat taktická first-person střílečka Codename: Outbreak od ruských GSC GameWorld.

Venom mění název na Codename: Outbreak

First-person střílečka Venom od ruského týmu GSC Gameworld dávala o sobě hodně vědět vloni na podzim, kdy vyšlo hratelné demo.
Hodnocení Metacritic:
55/100