zavřít

Venom mění název na Codename: Outbreak

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

First-person střílečka Venom od ruského týmu GSC Gameworld dávala o sobě hodně vědět vloni na podzim, kdy vyšlo hratelné demo.

To však i přes pěknou grafiku a zajímavým možnostem díky velení dvoučlenného komanda nezanechalo přiliš dobrý dojem kvůli velkému množství chyb a právě možná proto padlo u nového vydavatele (Virgin Interactive) rozhodnutí hru přejmenovat na Codename: Outbreak. Tady jsou z ní nové obrázky:


Příběh hry sice není úplně originální, ale rozhodně se řadí k těm lepším. Země je poničena blízkým průletem komety, která spolu se sprškou meteoritů přináší i něco horšího a tím je nová, hodně nepřátelská, forma života. Postupně tak začínají mizet lidi, až je nakonec ztraceno spojení se super tajnou vojenskou laboratoří zkoumající zbytky meteoritů. Nyní je již řada na vás, aby jste všechno objasnili a dali dopořádku. Podle posledních informací můžeme Codename: Outbreak očekávat v září letošního roku.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.