Cobalt

Cobalt

Články

Akční plošinovka Cobalt vychází zítra i s vlastní verzí bullet timu

Švédský tým Oxeye Game Studio dokončil plošinovku Cobalt a zítra ji ve vydavatelské spolupráci s krajany z Mojangu vydá na PC, Xbox 360 a Xbox One. Náplň složená z kooperačního i PvP multiplayeru a ze zhruba osmihodinové kampaně bude ozvláštněna o automaticky spouštěný bullet time. Jak ten funguje, si můžete prohlédnout v přiloženém traileru.

Mojang vydá 2D akční plošinovku Cobalt už na začátku února

Cobalt, 2D akční plošinovka od studia Oxeye, má po letech vývoje své datum vydání stanoveno na 2. února. Tehdy ji Mojang, coby vydavatel, přinese na pulty digitálních obchodů na PC, Xboxu One a Xboxu 360 a nabídne vám ji za cenu 20 dolarů. Mimo běžného hopsání bude mít Cobalt také spoustu střílení, speciální bullet time a několik multiplayerových režimů.

Multifunkční plošinovka Cobalt použije Minecraft model

Oznámení akční hry Cobalt od Oxeye Studios nám v srpnu tak trošku uniklo. Naštěstí tu je Minecon, aby nám připomněl, že se jedná o první titul, na kterém se tvůrci Minecraftu z Mojangu budou podílet jako vydavatelé. Cobalt by měl nabídnout spoustu herních činností od střílení, házení, létání, lezení, tančení, hackování, zlodějny až po koulení... a ještě více koulení. To vše v grafice 2D plošinovky, které je dozajista kouzelné a můžete je podrobně prostudovat na videu ze srpna, které najdete po rozkliku v článku.
Hodnocení Metacritic:
69/100