zavřít

Zlevnění Nintendo GameCube na 199 Euro

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se dalo tušit, ohlasy na čtvrteční snížení ceny Xboxu o třetinu (info) na sebe nenechaly dlouho čekat a prvním konkurenčním výrobcem konzolí, který byl tímto přinucen ke zlevnění, je Nintendo.

Podle content=gtnin_22_04_2002_hotnewscubelaunchpreis">této zprávy od našich kolegů z německé pobočky Tiscali Games se od 3.května sníží cena GameCube z 249 Euro na 199 Euro. Nyní již zbývá čekat, kdy se k podobnému kroku odhodlá Sony se svou PlayStation 2, která se dá u nás momentálně pořídit za 12990 Kč (thx to Bludr). PS2 se dosud celosvětově prodalo přes 8 milionů kusů a v žebříčku herních konzolí suverénně vede před Gameboy Advance (cca 6 mil.) a Xboxem (cca 2 mil.), detaily najdete zde.
zdroj: TiscaliGames.de

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.