zavřít

V Británii vede SC: Pandora Tomorrow a Far Cry

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv ve Velké Británii vede poslední zveřejněný žebříček PC her novinka Far Cry,...

zdroj: Archiv

Ačkoliv ve Velké Británii vede poslední zveřejněný žebříček PC her novinka Far Cry, nejprodávanějším titulem napříč všemi platformami se v sledovaném týdnu stal Splinter Cell: Pandora Tomorrow, který už na ostrovech vyšel pro Xbox. Jeho PC verze se ale začne prodávat až zítra, tudíž ho v dnešních výsledcích ještě nenajdete. Aktuálně první Far Cry dokázala sesadit minulou jedničku Battlefield: Vietnam, který je nyní druhý, následován pro změnu předchozí dvojkou, MP akcí Unreal Tournament 2004. Na čtvrtém místě se uhnízdila i další úplná novinka, Counter-Strike: Condition Zero, jejíž recenzi jsme na Tiscali Games uveřejnili právě dnes. Poprvé po dlouhé době tak zase jednou není první pětka okupována žádnou z her série The Sims.


USA (NPD Techworld, k 20.3.):
1. Battlefield: Vietnam
2. Unreal Tournament 2004
3. Unreal Tournament 2004 - Spec. Edition
4. Call of Duty
5. Zoo Tycoon: Complete Collection
Německo (GfK, 12. týden):
1. Sacred
2. Deus Ex: Invisible War
3. Singles
4. X2: The Threat

Velká Británie (ELSPA, k 27.3.)
1. Far Cry
2. Battlefield: Vietnam
3. Unreal Tournament 2004
4. CS: Condition Zero
5. Championship Manager Season 03/04
6. The Sims
7. Breed
8. The Sims: Makin' Magic
9. Call of Duty
10. Deus Ex: Invisible War

V USA jde nejvíc na odbyt Battlefield: Vietnam a také Unreal Tournament 2004 (včetně speciální edice), třetí místo patří Call of Duty, která začíná být již pomalu stálicí amerického žebříčku. V Německu jsou naopak výsledky poměrně odlišné, největším hitem je RPG Sacred, hned za ním najdete Deus Ex: Invisible War, který ale například v Británii od svého vydání už jen klesá. U Němců boduje rovněž simulátor milostného života Singles, jehož anglická verze právě vychází, a vesmírný simulátor X2: Die Bedrohung (= X2: The Threat).
zdroj: PR, Tiscali, HomeLan

ka

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.